LKJBS „Žingsnis“

Darius Stonys

info@zingsnis.lt

+37063333365

www.zingsnis.lt

Kas yra LKJBS „Žingsnis“?

Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjunga (LKJBS) „Žingsnis“ yra jaunimo prevencijos organizacija, vienijanti moksleivius, studentus, mokytojus bei visus norinčius dalyvauti visuomeninėje savanoriškoje veikloje, siekiančius neformalaus ugdymo metodais skatinti tikslingą užimtumą, sveiką gyvenimo būdą.

LKJBS „Žingsnis“ veikia nuo 1997 metų. Per šį laiką organizacija atrado savo nišą prevencinių iniciatyvų tarpe, išpopuliarino „Sniego gniūžtės“, „Snaigės“ bei rengė „Gatvės savanorių“, „Vyresniojo brolio“, „Vilties“, „Tilto“, „Snaigiukės“ projektus, konferencijas ir seminarus prevencinio švietimo klausimais. Aktyviausia organizacijos veikla – „Sniego gniūžtės“, “Tilto” ir „Snaigės“ stovyklos bei jų tęstiniai renginiai.

Mūsų vertybės

„Žingsnyje“ sąmoningu laikomas blaivus, moralus narių elgesys, kuriuo išreiškiama atsakomybė jaunajai kartai. Sąmoningas žingsnietis paiso organizacijos taisyklių ir supranta savo veiksmų pasekmes.

Bendruomeniškumą „Žingsnyje“ išreiškia suvokimas, jog tik padėdami vienas kitam kuriame bendrą gėrį. Mes išklausome, rūpinamės savo bendraminčiais nariais, ir tikime, kad kartu susibūrę bendruomenėje galime pasiekti žymiai daugiau nei dirbdami pavieniui.

„Žingsnio“ atvirumas – tai platus organizacijos mąstymas bei smalsus, viltingas žvilgsnis į jaunimą. Todėl organizacija visada priima naujas idėjas ir kiekvieno nario iniciatyvą. Žingsnietis išlieka atviras neužsisklęsdamas, išreikšdamas visas savo aktualias mintis ir jausmus.

Tolerancija „Žingsnyje“ siejama su lygiažiūra – mes priimame kitoniškumą ir visada tik konstruktyviai kritikuojame „Žingsnio“ vertybėms priešingą elgesį. Gerbiame kiekvieno teisę rinktis, todėl stengiamės parodyti geresnį kelią, o ar žengti juo – leidžiame apsispręsti pačiam žmogui.