AIESEC stažuotė

2014-11-10

Aprašymas: AIESEC - tai tarptautinė organizacija vykdanti stažuočių programas studentams ir ką tik baigusiems studijas. Stažuočių programos yra dviejų tipų: tarptautiniai projektai (6 sav, studentams) bei profesinės verslo ir edukacijos profilių stažuotės (Nuo 3 mėn-1,5 metų, baigusiems studijas ne vėliau nei prieš 2 metus) Tarptautinė patirtis, lyderystė, gyvenimo iššūkis - tai ką tau AIESEC gali suteikti.

Internetinis puslapis: www.aiesec.lt

Tarptautinė organizacija AIESEC jau ilgą laiką sėkmingai vykdo verslo plėtros programą, per kurią Lietuvos jaunimas, nuo 18 iki 29 metų, gali išvykti į profesionalias stažuotes įvairiose užsienio šalyse. Tai yra praktika, tinkanti kiekvienam, nes galimybės dirbti apima įvaiiriausias sritis: vadybą, verslą, finansus, logistiką, IT, filologiją ir kitas. Tai puiki galimybė išbandyti save, įgyti tarptautinės darbo patirties ir ne tik praplėsti anglų kalbos žinias, bet ir praturtinti savo CV bei tapti konkurencingesniu darbo rinkoje.

John Maxwell yra pasakęs „Tas, kuris žino kaip, visados turės darbą, o tas, kuris žino kodėl, visados bus jo vadovas“. Būtent tokia praktika ir padės jaunimui surasti atsakymus į visus rūpimus klausimus, o grįžus atgal - drąsiau ir lengviau siekti karjeros aukštumų. Juk išvykus pasisemiama naujų idėjų, naujos patirties, dirbama su modernesne įranga ir smarkiai praplėčiamas pažinčių ratas tarptautiniu mąstu. Atliekant stažuotes užsienyje susipažįstama su svetima kultūra, o visus jos privalumus vėliau galima pritaikyti ir čia, Lietuvoje.


Studentė Austėja Žvaginytė su AIESEC išvykusi į profesionalią stažuotę Čekijoje sako: „
laikas bėga itin greitai dėl įspūdžių ir patirčių intensyvumo. Kol kas mėgaujuosi viskuo – darbo pobūdžiu, tobulėjimo galimybėmis, mokymais, kuriuos gauname, įmonės kultūra, Čekija bei geru oru.“
Taigi, tai puiki galimybė jaunimui neužsisėdėti vietoje, investuoti į save ir į savo ateitį bei pažinti pasaulį įgyjant naudingos patirties.

Jeigu susidomėjai ir nori išvykti į stažuotę aplikuok čia http://aiesec.lt/en/exchange-application

Arba kreipkis tiesiogiai ir tau atsakysime į rūpimus klausimus : Aistė Bartoševičiūtė +37064383778 arba rašyk laišką aiste.bartoseviciute@aiesec.lt