Įvyko VJOSAS Asamblėja

2017-03-26

Vilniaus jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritas stalas“ (VJOSAS) kovo 25 dieną Vilniaus miesto savivaldybėje išsirinko naują pirmininką, valdybos narį bei Vilniaus miesto jaunimo reikalų tarybos atstoves. Dvi kadencijas VJOSAS pirmininkavęs Aistis Ramanauskas organizacijos vairą perleido asamblėjos metu išrinktam Aleksandrui Nikolajenko, o valdybos narių gretas papildė Laimonas Čekanauskas. Ona Tučkutė ir Gintarė Vikmontaitė Vilniaus jaunimo gerove rūpinsis miesto jaunimo reikalų taryboje.

Susirinkę dalyviai apžvelgė ir 2016 metų darbus. Asamblėjoje išsamiai pristatyta VJOSAS veiklos ir finansinė ataskaitos bei apžvelgta ir patvirtinta kontrolės komisijos ataskaita. Nuveiktus darbus pristatė ir Vilniaus miesto jaunimo reikalų taryba.

Ankstų rytą į savivaldybę susirinko ne tik dalyviai, bet ir garbūs svečiai. Sveikinimo žodį tarė ir sėkmingų darbų susirinkusiems linkėjo Jaunimo reikalų departamento prie SADM direktorius Vydūnas Trapinskas, Vilniaus miesto savivaldybės administracijos Jaunimo reikalų skyriaus vedėjas Jonas Laniauskas. Gerų žodžių susirinkusiems negailėjo ir Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) prezidentas Mantas Zakarka prie sveikinimų prisidėjo ir Vilniaus miesto jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Vytautas Mitalas. Dėkojame svečiams už apsilankymą ir paskatinimus dirbti bei tobulėti.

Naujai išrinktiems VJOSAS atstovams linkime didžiausios sėkmės ir ryžto įgyvendinti visus užsibrėžtus tikslus.

Kviečiame pasižiūrėti nuotraukų galeriją ir prisiminti asamblėjos akimirkas.

Sekite VJOSAS naujienas