Įvyko VJOSAS forumas "Tarpžinybinis bendradarbiavimas"

2015-11-24

Lapkričio 21d. Vilniaus miesto savivaldybėje įvyko ilgai lauktas VJOSAS renginys – forumas „Tarpžinybinis bendradarbiavimas“. Renginio metu buvo aptartas bendradarbiavimias tarp organizacijų narių, efektyvesnis VJOSAS vaidmuo prisidedant prie organizacijų veiklos gerinimo bei duoti pasiūlymai naujai VJOSAS strategijai.

Šį kartą forumą aplankė labai kompetetingi svečiai, kurie vedė informatyvias paskaitas forumo tematika. Apie tarpžinybinį bendradarbiavimą Lietuvoje kalbėjo Vilniaus savivaldybės administracijos Jaunimo skyriaus vedėjas Jonas Laniauskas, o apie tendencijas Vakarų pasaulyje pasakojo diplomatas, buvęs nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius JAV ir Meksikai Žygimantas Pavilionis. Sveikinimo žodžiu mus nudžiugino Vilniaus jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Vytautas Mitalas. Be visų šių svečių forume dalyvavo VJOSAS organizacijų narių atstovai, kurie aktyviai dalyvavo diskusijose ir siūlė originalias idėjas ir pasiūlymus.

VJOSAS tikisi, kad forumas organizacijoms narėms buvo toks pat naudingas, kaip ir VJOSAS komandai ir taria „Iki susitikimo kituose renginiuose!“

VJOSAS informacija.