Naujienos iš VJOSAS Valdybos posėdžio

2017-04-14

Atsinaujinusi VJOSAS Valdyba su naujuoju Pirmininku priešakyje nesnaudžia ir kimba į daugybę darbų. Pirmojo susirinkimo metu Pirmininkas Aleksandr Nikolajenko, Valdybos nariai Laimonas Čekanauskas ir Deimantė Rimkutė aptarė VJOSAS einamuosius reikalus, numatytus darbus bei naujas idėjas.

Pirmiausiai, posėdžio metu susirinkusieji aptarė naujų VJOSAS patalpų klausimą, nes nuo gegužės mėnesio NVO Avilys turės apleisti turimas patalpas Gedimino prospekte ir ieškoti naujos lokacijos. Kol kas vietos klausimas liko neišspręstas, komanda nusprendė paieškoti geriausių variantų naujiems VJOSAS „namams“ ir juos suradus susitikti aptarti.

Nuo balandžio mėnesio paskutinės savaitės startuoja septynių savaičių VJOSAS mokymų programa, skirta Vilniaus jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritas stalas“ organizacijoms-narėms, kurios bus kviečiamos pasimokyti iš profesionalų bei padiskutuoti pačiomis įvairiausiomis temomis, pavyzdžiui: efektyvus komandinis darbas ir darbo pasiskirstymas tarp narių, „teambuildingas“, vidinių mokymų rengimas; projektų rašymas bei finansavimo pritraukimas ir kitomis temomis. Mokymų temos parinktos atsižvelgiant į organizacijų vadovų prašymus susitikimų metu.

VJOSAS prisideda prie Swedbank organizuojamos konferencijos jaunimui – „Save atrasti ar sukurti“. Konferencijoje, kuri vyks gegužės 11 dieną su jaunimu diskutuos patys garsiausi šalies profesionalai, o renginį moderuos LRT žurnalistė Živilė Kropaitė. Konferencijoje savo veiklas galės pristatyti ir VJOSAS organizacijos-narės, kurios ragins jaunimą veikti, jungtis prie jų organizacijos bei savanoriauti.

Susitikimo metu taip pat aptartas Valdybos narių pareigybių klausimas. Valdybos narė Deimantė Rimkutė išreiškė norą atstovauti VJOSAS įvairiose institucijose bei bendradarbiauti su organizacijomis-narėmis, o Laimonas Čekanauskas rūpinsis organizacijos strategijų kūrimu.

Antrasis Valdybos posėdis bei VJOSAS metų veiklos planas jau netrukus, sekite mūsų naujienas. Dirbame dėl Jūsų!

Linksmų šv. Velykų!