Pateiktos idėjos

Trūksta stovėjimo aikštelių prie daugiabučių.

Prie universitetų, kolegijų ir kitų specialybių mokyklų būtų įrengti kioskeliai, kur studentai už simbolinę kainą galėtų atnešti savo jau nebenaudojamas knygas.

Viešoji atvira kavinė, kur patys lankytojai galėtų pateikti savo receptus.

Atviras verslo inkubatorius, kuris padėtų augti jauniems verslininkams.

Wi Fi nemokamas internetas ne tik specialiose stotelėse, bet visame mieste.

Senų Vilniaus miesto savivaldybei priklausančių fabrikų ar kitų didelių nenaudojamų pastatų pritaikymas jaunimo ar kultūriniams renginiams.

Atvira jaunimo šokių studija, kurioje galima būtų nemokamai šokti.

Psichologinių konsultacijų centras jaunimo organizacijoms, jaunimo iniciatyvinėms grupėms ir pan.

Konferencijų salė Vilniuje, kur laisvai galėtų rinktis jaunimo organizacijos, jaunimo iniciatyvinės grupės. Čia būtų galima laisvai diskutuoti, bet kada gauti reikiamas patalpas, reikiamą techniką ir panašiai.

Seksualinėms mažumoms reikia vietos, kurioje vyktų diskusijos, mokymai, psichologinės konsultacijos ir toleranciją skatinantys renginiai.

Kiekvienas vilnietis galėtų parsisiųsti programėlę, kuri leistų peržvelgti renginių žemėlapį ir kalendorių - jame būtų surašyti vykstantys mokymai, paskaitos, forumai, renginiai ir t.t., aktualūs jaunam žmogui.

Vilniaus jaunimui, jei norime skatinti aktyvią gyvenseną, reikia vietos, kur jis galėtų sportuoti ir užsiimti aktyvia veikla.

Vilniaus jaunimo organizacijos pasijaustų įvertintos, jeigu joms būtų paskirtas atskiras namas/ pastatas, kur jos galėtų įsikurti, veikti ir dalintis gerąja patirtimi.

Fabijoniškėse išvis nėra nė vienos normaliai įrengtos aikštelės sportuoti!

Man, kaip besidominčiam, kas vyksta Vilniuje, aktuali būtų erdvė, kurioje galėčiau paklausti, sekti, kas vyksta jaunimo politikoje ir taip toliau

jeigu noriu smagiai praleisti laiką su draugais ir tiesiog "pachillinti", nėra tokios vietos. Tam ir pasitarnautų tokia vieta.

Sakyčiau, kad aktyviems žmonėms, veikiantiems Vilniuje, tokiems, kaip man (:D), dažnai trūksta vietos dirbti, mokytis ir t.t. Tam reikėtų aikštelių - zonų su kompiuteriais.Ten būtų galima dirbti, mokytis ir pan.

Dabartinė transporto sistema veikia prastai... Manau, jog metro pagerintų šį reikalą, pagreitintų susisiekimą ir parodytų, koks Vilnius naujoviškas.

Vilniui reikia tramvajaus! Atnaujinti transporto sistemą ir infrastruktūrą - diegti naujoves.

Nors saulėtekio projektas dabar aprimęs, reikia atkurti mokslo, technologijų ir kūrybinių industrijų slėnio projektą, kuris pažadintų Lietuvos ekonomiką ir paskatintų pažangą bei plėtrą.

Puslapiai