Stovykla „Tiltas“

Pradžios laikas: 
2014-10-24 18:00
Trukmė: 
Iki spalio 26 d. pietų.
Vieta: 
VGTU Mechanikos fakultetas (J. Basanavičiaus g. 28, Vilnius).
Organizatorius: 
LKJBS „Žingsnis“ Vilniaus skyrius

Esi aktyvus, trykštantis energija, ieškantis naujovių 18-29 m. jaunuolis? Nori susipažinti su įdomiais žmonėmis ir turiningai praleisti savaitgalį? Tuomet susitinkame spalio 24-26 d.„Tilto“ stovykloje!

Rudeniui jau įpusėjus kviečiame kartu išvykti į trijų dienų kelionę aplink pasaulį – susipažinti su dar nepažintais jo kampeliais ir juose slypinčiomis įdomybėmis.

„Tiltą“ organizuoja Lietuvos krikščioniškojo jaunimo blaivybės sąjungos „Žingsnis“ Vilniaus skyrius. Stovykla paremta tarptautine „Sniego gniūžtės“ programos metodika, kurią įgyvendina savanoriai, dalyvių bendraamžiai. Kartu kuriame aktyvų laisvalaikį be svaigalų.

Įdomu, ką veiksime „Tilto“ stovykloje? Lavinsime kūrybiškumą, tobulinsime komandinį darbą ir atskleisime savo lyderystės įgūdžius. Stovykloje laukia grupiniai užsiėmimai ir seminarai, kuriuose susipažinsime su pasaulio kultūromis, diskutuosime mums aktualiomis temomis, susipažinsime su įvairiomis asmenybėmis ir ne tik! Savaitgalį praskaidrins protmūšis, olimpiada, vaidinimai ir kiti aktyvūs užsiėmimai.

Susidomėjai? Tuomet griebk draugą ir atlėk pas mus!

Stovyklą remia Vilniaus miesto savivaldybė.

Stovykla vyksta VGTU Mechanikos fakultete (J. Basanavičiaus g. 28, Vilnius).

Pradžia: spalio 24 d. 18 val.

Registracijos formą gali rasti ČIA.

„Facebook“ įvykį rasi ŠIČIA.

Jei turi klausimų rašyk: info@zingsnis.lt.